0
EN

Meme Rekonstrüksiyonu Farkındalık Günü BRA-DAY Etkinliği

Dünya Saglik Örgütü tarafindan meme kanseri bilinçlendirme ayi olarak kabul edilen Ekim ayinda farkindaligi arttirmak amaciyla düzenlenen Meme Rekonstrüksiyonu Farkindalik Günü'nde yerimizi aldık.

Meme Rekonstrüksiyonu Farkındalık Günü BRA-DAY EtkinliğiMeme kanseri farkındalığını arttırmak amacıyla Doğsan olarak Meme Rekonstrüksiyonu Farkındalık Günü BRA-DAY Etkinliği’nde yerimizi aldık.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından meme kanseri bilinçlendirme ayı olarak kabul edilen Ekim ayında farkındalığı arttırmak amacıyla tüm Dünya’da birçok etkinlik düzenleniyor. Bu etkinliklerden biri de 17 Ekim Pazartesi günü saat 15:00’de Acıbadem Maslak Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

“Meme Rekonstrüksiyonu Farkındalık Günü BRA-DAY Etkinliği”, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Plastik Cerrahi Uzmanlarını ve meme kanserini yenen kadınları bir araya getirerek hem meme onarımıyla ilgili önemli bilgiler verdi; hem de tedavi sürecini tamamlayan kadınlar meme onarımı deneyimlerini anlattı. Söyleşi sonrasında; meme onarımında farkındalığı sağlamak amacıyla meme kanseri tedavisi gören kadınlardan oluşan “Farkındalık Korosu” bir konser verdi.

Etkniliğe ilişkin facebook sayfamızdaki videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Emilmeyen Sütürler
Emilmeyen Sütürler
KVC Ürünleri
KVC Ürünleri
ÜYE GİRİŞİ
Siteye Üye Ol