Türkçe İngilizce

Ürünler

Emilmeyen Sütürler

Emilmeyen Sütürler

Doğsan emilmeyen sütürlerin, monofilament veya multifilament (örgülü) çeşitleri de mevcuttur. Örgülü sütürler kapilariteyi azaltmak ve kayganlığı arttırmak için özel malzeme ile kaplanır. Doğsan emilmeyen sütürleri özelikle kardiyovasküler ve plastik cerrahi alanları olmak üzere tüm cerrahi branşlarında güvenle kullanılır.


Daha Fazlası

Emilebilir Sütürler

Doğsan emilebilir sütürleri, tahmin edilebilir emilim profiline sahip sentetik polimerden üretilmiştir. Monofilament veya multifilament (örgülü) çeşitleri mevcuttur. Örgülü sütürler dokudan rahat geçebilmesi için kaplanmış ve kayganlığı arttırılmıştır. Emilebilir sütür tipleri değişen sürelerdeki doku destek süreleri ile her uygulama için cerrahın tercih ettiği en uygun seçimleri sunmaktadır.


Daha Fazlası
Emilebilir Sütürler
Kvc

Kvc

Tektel, Politer®K-Pak, Dopace®, Propilen®, Daxton®-K


Daha Fazlası

Dental Sütürler

Dental operasyonlara uygun kullanım hassasiyetine sahip sütür çeşitleridir.


Daha Fazlası
Dental Sütürler
Emilebilir Hemostat

Emilebilir Hemostat

Kanstat® emilebilir hemostat, rejenere selülozun kontrollü oksitlenmesiyle hazırlanan steril emilebilir tıbbi tekstil malzemesidir. Beyaz uçuk sarı gölgeli renktedir ve karamele benzer hafif bir kokusu vardır. Bekledikçe rengi hafifçe koyulaşabilir, ama bu performansını etkilemez.


Daha Fazlası