Türkçe İngilizce
İLERİ TEKNOLOJİK ALTYAPI İLE DAİMA HİZMETİNİZDEYİZ

İLERİ TEKNOLOJİK ALTYAPI İLE DAİMA HİZMETİNİZDEYİZ

Cerrahi Sütür Üretiminde Son Teknoloji

Daha Fazlası
ÇENE CERRAHİSİ

ÇENE CERRAHİSİ

Hassasiyet Gerektirir

Hakkımızda

Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar’daki ilk sütür üreticisi olan Doğsan, 1970 yılında kurulmuştur ve sütür üretiminde köklü bir geçmişe sahiptir.

Daha Fazlası

KALİTE POLİTİKAMIZ

Doğsan’da Kalite Prensipleri A’dan Z’ye Ciddiyetle Uygulanır

MÜŞTERİ ODAKLILIK
MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizi anlamanın; “Cerrahlar”, “Hemşireler” ve bayilerin ihtiyaçlarını karşılamanın sorumluluğunu taşırız… Modern cerrahi gelişmelerin gereği olarak, Doğsan deneyimi ve müşteri odaklılığı ile teknolojimizi ve ürün yelpazemizi, cerrahların ve hemşirelerin ihtiyaçlarına uyumlu hale getiririz.

SÜREKLİ GELİŞİM
SÜREKLİ GELİŞİM

Sektörel tüm gelişmeleri yakından takip ederek; öğrenen, gelişen ve yenilenen bir kurumsal kültür ile çalışırız. Müşterilerimizden ve çalışanlarımızdan gelen geri bildirimleri önemser ve dikkate alarak gerekli aksiyonları hayata geçiririz.

KALİTE YÖNETİMİ
KALİTE YÖNETİMİ

Üretim, pazarlama, satış ve yönetim süreçlerinin her bir kademesinde görev alan profesyonel kadrolar, operasyonel faaliyetlerin kesintisiz bir şekilde iyileştirilmesine yardımcı olur. Böylece Doğsan’da kalite prensipleri A’dan Z’ye ciddiyetler uygulanır.

TAKIM ÇALIŞMASI
TAKIM ÇALIŞMASI

Yüksek deneyimli ve yetenekli her bir çalışanımızın bireysel becerisi, takım çalışmasına inanarak Doğsan’ın başarısını oluşturur. Farklı görüşlere saygı, çeşitliliğe duyulan inanç, dayanışma ruhu ve birbirine duyulan güven bizi birbirimize bağlayan en önemli kültürdür.

KARİYER OLANAKLARI

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Türkiye ve dünya çapında gerçekleştirdiği çalışmalarla adını kalite, güven ve inovasyon ile özdeşleştiren Doğsan bünyesindeki kariyer fırsatlarından haberdar olmak için bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Diş Hekimliği Sütür, Flep Kaplama
Diş Hekimliği Sütür, Flep Kaplama

30 Temmuz 2022 Doğsan eğtim salonunda gerçekleştireceğimiz sütür ve flep kaplama eğitimimize davetlisiniz

Daha Fazlası
Mikro Cerrahi Kursu
Mikro Cerrahi Kursu

6-10 Eylül 2022 tarihlerinde Konya-Selçuk üniversitesi Mikro cerrahi kursuna katılımlarınız bekleriz

Daha Fazlası
12. Ulusal Haseki Tıp Kongeresi
12. Ulusal Haseki Tıp Kongeresi

1-4 Eylül 2022 tarihinde gerçekleşen Ulusal Haseki Tıp Kongresine katılımımız gerçekleştirdik.

Daha Fazlası

MÜŞTERİ PANELİ


AKLINIZDAKİ TÜM SORULARI YANITLIYORUZ

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili satış/destek süreçlerinde her zaman yanınızdayız. Aklınızdaki tüm soruları online müşteri panelinden bizlere iletebilirsiniz.

İletişim
icon
7/24 DESTEK HİZMETİ

Doğsan, kalite politikası gereği tüm saha ekipleri ve bayiler aracılığıyla en acil durumlarda yanı başınızda.

icon
CERRAHLARIN ÖNCELİKLİ TERCİHİ

Cerrahi operasyonlarda dünya standartlarındaki ürünlerimizle en çok tercih edilen marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

icon
HASTANELERİN ÖNCELİKLİ TERCİHİ

Operasyon güvenliği, malzeme verimliliği açısından geliştirdiği inovatif çözümlerle Doğsan üniversite ve kamu hastaneleri ile özel hastanelerde en çok talep edilen marka oldu.

icon
EĞİTİM PROGRAMLARI

Cerrahi teknolojiler konusunda yaşanan güncel gelişmeler, operasyon yönetimi ve teknik konularda profesyonel hekimler ve öncü bilim insanları aracılığıyla Doğsan bünyesinde eğitim organizasyonları düzenlenmektedir.

icon
SOSYAL SORUMLULUK

Ülkemizde ve dünyada yaşanan insani sorunlara hassasiyet gösteren Doğsan ailesi, daha yaşanabilir bir dünya için canla başla çalışıyor.

icon
YÜKSEK KALİTE ANLAYIŞI

Deneyimli ekipler ile teknolojinin bütün olanakları seferber edilerek geliştirilen ürünlerimiz, evrensel kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

DÜNYADA DOĞSAN

Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapan Doğsan, kalite standartlarına uygun olarak ürettiği geniş ürün yelpazesiyle sütür üretiminde Türkiye’nin Dünya pazarlarındaki temsilcisi konumundadır.

DOĞSAN BLOG

SÜTÜR TEKNOLOJİLERİ VE DAHA FAZLASI

Dünya genelinde sütür teknolojilerinde yaşanan son gelişmeler, teknik konular, bilimsel çalışma ve toplantılar için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SÜTÜR TEKNİKLERİ
SÜTÜR TEKNİKLERİ

Cerrahi operasyonların türüne göre farklı sütür uygulamaları bulunmaktadır. Yara içerisinde boşlukların fazla olduğu ve yara dudaklarının daha iyi bir araya gelmesinin gerektiği operasyonlarda Vertikal Matris Sütür uygulanmaktadır.

CERRAHİ DİKİŞ İPLİKLERİ
CERRAHİ DİKİŞ İPLİKLERİ

Cerrahi kesilerin kapatılmasının en etkili yolu sütür kullanımıdır. Sütür, günümüz teknolojileri sayesinde iğne ve ipliğin birleşiminden oluşmaktadır. Bu yapısı sayesinde sütür teknolojisi, kesileri kapatma esnasında doku zedelenme riskini en aza indirmektedir.